Nordic Travel veebilehe uuendus

Nordic Travel on Austraalia turismiagentuur, mis on peamiselt orienteerunud reiside korraldamisele Skandinaavia riikides, Islandil, Gröönimaal, Spitsbergeni saarel, Põhjapoolusel, Fääri saartel, Venemaal ja Balti riikides.

Saidi uuendamise eesmärk – parandada infoedastust, suurendada atraktiivsust ja uuendada graafilist disaini, säilitades seejuures stiili järjepidevuse.

Visuaalne disain on nüüd kaasaegsem ja mugavam - veebilehe päise kõrgus on väiksem, sisu osa on laiem, mis kasutab paremini ära kuvari ruumi.

Täiustatud on ka funktsionaalsust. Tuuridel on nüüd uus omadus " Tuuride hooaeg", mis võimaldab filtreerida tuuride nimekirja kuupäevade järgi - kas talvised või suvised. Lisaks valitud riigi / suuna tuuride nimekirja saab filtreerida kategooriate järgi.

Nordic Travel veebilehe uuendus

Tuurile saab märkida hinna (ühele inimesele või paarile). Tuuri hind on määratav veebilehe adminnist originaal valuutas (see võib olla euro, norra kroon, rublad jne), seda automaatselt konverteeritakse austraalia dollariteks. Veebilehe avalikus osas kuvatakse juba õiget hinda AUD valuutas. Administraator saab reguleerida valuutakurssi ning tuuri hinda uuendatakse automaatselt.

Nordic Travel veebilehe uuendus Riikides navigeerimiseks saab kasutada interaktiivset regioonikaarti, millel saab valida ükskõik millist riiki, mida Nordic Travel turismiteenuste valikus pakutakse.

Nordic Travel veebilehe uuendus

Küsimuse tuuri kohta saab saata kiirelt ja mugavalt igast menüüst. Tagagsiside vormi avatakse pop-up aknas.

Nordic Travel veebilehe uuendus