Masku online-mööblikaupluse loomine

Masku on suur mööblikaupluste kett, mis pakub soodsa hinnaga laias valikus kodumööblit. Firma arvates peab hea ja kvaliteetne mööbel olema kättesaadav kõigile, kellele interjööri kokkuseadmine rõõmu valmistab.

2012. aastal me lõime Masku Eesti esinduse jaoks Internetipoe, kus nüüd saab igaüks lihtsalt ja mugavalt kaupluse tootevalikuga tutvuda.
2015. aastal me uuendasime masku.ee visuaali tehes selle kaasaegsemaks.

 

Masku online-mööblikaupluse loomineSaidi avalehel kohtab saidi külastaja Masku kaupade avatud galeriid. Saidi omanik saab määrata kindlaks konkreetsed kaubad, mis iga galerii illustratsiooni juurde kuuluvad ning sellega kuvatakse iga kauba juures selle nimetus ja maksumus. Saidi külastaja võib valida konkreetse kauba otse galeriis, et vaadata toodangu kohta põhjalikumat infot või minna kohe üle detailsele vaatele, kust saab vormistada tellimuse või esitada firmale küsimuse.

Masku online-mööblikaupluse loomine

Kogu toodang on mugavalt kategooriatesse jaotatud, mis teeb külastaja jaoks talle vajaliku kauba otsimise oluliselt kergemaks.
Vajaduse korral võib kaup olla esitatud samaaegselt mitmes kategoorias.

Masku online-mööblikaupluse loomine

Kaupluse poolt läbiviidavad kampaaniad ja aktsioonid leiavad kajastamist ka kodulehel. Kõiki aktsioonides osalevaid Internetipoe kaupu saab vaadata otsingu kaudu eraldi nimekirjas või Internetipoe eraldi rubriigis. Lisaks sellele saab kaubale lisada kampaania ikooni, mis on nähtav nii kaupade nimekirjas kui ka toote detailsel esitamisel, teatades sellega saidi külastajale soodsa tehingu võimalusest.

Masku online-mööblikaupluse loomine

Kindlasse kategooriasse kuuluvate kaupade nimekirja saab aktiivsete kampaaniate, nimetuse ja hinna järgi sorteerida. Hüpiknimekirja abil saab kiiresti järgmisele mööblikategooriale üle minna.
Kogu nimekiri jaotatakse lehekülgedeks, mis lihtsustab Masku toodanguga tutvumist.

Masku online-mööblikaupluse loomine

Ostukorvi lisatud kaubad kuvatakse veebilehe alumises osas ostukorvi hüpikaknas. Hüpikaknas on esitatud kaubad koos nende illustratsioonidega, tellimuse hind ja kogumaksumus, kauba koguse valikuvõimalus ja link, mis suunab tellimuse vormistamise rubriiki.

Masku online-mööblikaupluse loomine

Veebilehe taust on muudetav, iga hooaja ja kampaania jaoks saab panna oma taustapilt