kawe.ee mobiilisaidi loomine

AS Kawe kodulehe mobiilivariant kordab struktuurilt ja navigatsioonilt kawe.ee täielikku lehekülge, kuid sellel on selle mobiiliseadmetega mugavaks kasutamiseks terve rida eeliseid.

Mobiiliversiooni disain adapteerub automaatselt ekraani laiuse ja seadme tüübiga.

kawe.ee mobiilisaidi loomine

kawe.ee mobiilisaidi loomine

kawe.ee mobiilisaidi loomine

Laiade ekraanidega planšetiversioon sisaldab rohkem informatsiooni kui mobiiltelefonid.

kawe.ee mobiilisaidi loomine

Saidi juhtimiselementide graafiline disain on adapteeritud juhtimisele sensorekraani abil – mõõtmed ning nuppude ja menüüpunktide taanded on sõrmedega mugavamaks vajutamiseks suurendatud ja grupeeritud. Galeriid saab horisontaalsete käeliigutuste abil lehitseda.

kawe.ee mobiilisaidi loomine

Kiireks navigeerimiseks on saidi päisesse toodud breadcrumbs.

Tekstide mõõtmed ja asukoht on adapteeritud kitsaste ekraanidega, kirjašrifti on suurendatud, et teksti oleks telefonis mugav lugeda.

Kasutaja, kes on tulnud täissaidile otsingusüsteemi lingi kaudu, suunatakse automaatselt ümber mobiiliversiooni analoogilisse jaotisesse.

Tervel real juhtudel toimub mobiiliversiooni laadimine 70% võrra kiiremini tänu kujutiste kvaliteedi ja mõõtmete mitmesugustele optimeerimistele, lihtsustatud skriptidele ja piltide „arukale” üleslaadimisele, mis olulisel määral parandab nende külastajate arvamust, kes kasutavad vananenud mobiiltelefone.