Kawe AS veebilehe uuendamine

AS Kawe on kontsern, mis tegeleb kommertskinnisvarasse investeerimise ja kinnisvaraobjektide arendusega. Lisaks lao- ja tootmisruumidele, samuti bürookeskustele, tegeleb kontsern samuti selliste tuntud objektide juhtimisega nagu Kawe Plaza Vabaduse väljakul ja Baltika Kvartal Veerenni tänaval.

Graafilise kujunduse lahenduses võeti aluseks eelmise saidi disain, mida uuendati detailselt ja kohaldati ümber dünaamilisele platvormile, et oleks võimalik erinevate monitoridega töötamine.

Saidi juhtimissüsteemi asendamine Wordpressi asemel Trickster CMS-iga tagas töökiiruse kahekordse kasvu, vähendas kaks korda serveri koormust ja vähendas tänu sisseehitatud optimiseerijatele andmete mahtu. Selle tulemusena hakkas saidi külastaja saama infot kaks korda kiiremini, mis mõjus loobumiste näitaja vähenemisele soodsalt.

Samuti aitas platvormi asendamine parandada terve rea eelmise lahenduse vigu, mille tõttu jäi osa prioriteetset informatsiooni otsingusüsteemide jaoks nähtamatuks.

Kawe AS veebilehe uuendamine

Kinnisvaraobjektid on jaotatud kategooriate järgi (bürookeskused ja tööstusobjektid), kus iga objekti kohta võib teada saada üksikasjalikke andmeid, vaadata kaarti ja fotogaleriid.

Kawe AS veebilehe uuendamine

Samuti on veebilehel esitatud jooksvad pakkumised ruumide rendile andmiseks.

Kawe AS veebilehe uuendamine

Iga üksiku rendipakkumise kohta on esitatud üksikasjalikud andmed – korrus, pindala, maksumus, kontaktinfo, ruumi fotogalerii ja asukoha kaart.

Kawe AS veebilehe uuendamine

Samuti on saidil esitatud informatsioon töötajate kohta, holdingu ajalugu ja struktuur.

Kawe AS veebilehe uuendamine

Artweb tegeleb samuti olemasoleva Intranet-süsteemi arendamise ja tugiteenuse pakkumisega.