Brezza veebilehe uuendamine

Brezza.ee – Tallinnas ja Rakveres oma teenuseid osutava Brezza kohvikuketi veebisait. Brezza pakub oma toiduvalikus suppe, suupisteid, sushit, grill-roogasid, pastat, pitsasid ja magustoite.

Veebisaidil Brezza.ee on esitatud kontaktinformatsioon, asukoht, pakutav menüü ja hinnakiri, mis võimaldab roogi online teel ette tellida.

Tööde käigus uuendati saidi eelmise versiooni graafilist disaini, avaleht projekteeriti ümber, alajaotised optimeeriti. Joomla asemel kasutatakse nüüd Trickster CMSi: saidi disain hakkas reageerima ekraani lahutusvõimele, töövõime kiirenes ja optimeerimine muutus automaatseks.

Avaleht näitab siseinterjööri fotode galeriid, plokk-viidet nädalapakkumistele ja menüüs pakutavate põhikategooria roogade kiirvalikut.

Brezza veebilehe uuendamine

Sõltuvalt informatsiooni kogusest võivad väljavalitud menüükategooria road olla kujutatud erinevates konfiguratsioonides.

Brezza veebilehe uuendamine

Mõningaid roogi saab otse saidi menüüst ette tellida, lisades need ostukorvi ja vormistades kiirtellimuse, et hiljem kohale tulla ja tellitud road otse kohvikust kaasa võtta.

Brezza veebilehe uuendamine

Brezza kohvikuketile kuuluvad samuti sellised Tallinnas tuntud brändid nagu Coffee, Gnomo ja Sushi Rong.

Brezza veebilehe uuendamine

Kõigi nende brändide kohta võib põhjalikumalt lugeda ja vaadata iga kohviku kohta eraldi galeriid, avades selleks vastava alajaotuse „Brändid”.

Brezza veebilehe uuendamine