Anneli Viik käsitöökompvekkide kohviku kodulehe ja e-poe loomine

Anneli Viik Kohvik pakub kõigile magusasõpradele ainulaadseid šokolaadist käsitöökompvekke, mis on valmistatud üksnes väga kvaliteetsest toorainest.
Kõiki komme saab maitsta kohvikus, mis asub Tallinna kesklinnas Pikk tn 30 või tellida meie loodud Internetipoest.

Me projekteerisime saidi struktuuri ja loogika, samuti teostasime kõik programmeerimistööd.
Veebipoe disain on esitatud kliendi poolt.

Anneli Viik käsitöökompvekkide kohviku kodulehe ja e-poe loomine

Kodulehe peaeesmärk – tutvustada kodulehe külastajatele kõige lihtsamal ja mugavamal viisil Anneli Viik Kohvikut ja selle toodangut.
Veebisaidi elemendid muudavad oma suurust sõltuvalt monitori lahutusvõimest, see teeb saidil esitatud info tajumise loomulikumaks, saidi aga köitvamaks ja funktsionaalsemaks.

Anneli Viik käsitöökompvekkide kohviku kodulehe ja e-poe loomineAnneli Viik käsitöökompvekkide kohviku kodulehe ja e-poe loomineAnneli Viik käsitöökompvekkide kohviku kodulehe ja e-poe loomine

Saidi kõige huvitavam funktsioon on - Internetipood. Esiteks, sealt saab lihtsalt osta mitut erinevat sorti šokolaaditahvleid või šokolaadikomme, mis on pakitud mitmevärviliste lintidega (lindi värvi saab iga ostja ise valida) ilusasse kinkekarpi:

Anneli Viik käsitöökompvekkide kohviku kodulehe ja e-poe loomine

Teiseks, komme saab ise valida ning iseseisvalt „karpi panna”. Selleks lõime mugava kommide valimise komponendi: kommide karpi lisamine või eemaldamine on tehtud võimalikult lihtsaks – tuleb lihtsalt klikkida kommide nimekirjas või karbis oleva šokolaaditrühvli pildil.
Šokolaaditrühvli koostist saab vaadata, kui juhtida hiirekursor kommi nimetusele või ikoonile "i".

Anneli Viik käsitöökompvekkide kohviku kodulehe ja e-poe loomine

Kui te kavatsete lähedast inimest maitsva kingitusega rõõmustada, siis lisaks šokolaadile on võimalik saata ka isikliku teatega postkaardi ja kauni lillebuketi – selline saadetis ei jäta kedagi ükskõikseks.
Postkaardi ja lillebuketi valik on väga lihtne – pange lihtsalt linnuke lahtrisse "Soovin lisada postkaardi" ja "Soovin osta lillebuketi" ning vajutage nupule, mis lisab kauba ostukorvi.

Anneli Viik käsitöökompvekkide kohviku kodulehe ja e-poe loomineAnneli Viik käsitöökompvekkide kohviku kodulehe ja e-poe loomine