Hinnakalkulaator

Veebilahenduse väljatöötamise maksumus on alati erinev, kuna iga äritegevuse vajadused on unikaalsed. Nii nagu ei ole olemas kahte ühesugust sarnaste äriprotsessidega firmat, nii ei saa ka üks ja sama veebisait sobida oma teenuste struktuurilt ja müügiprotsessilt erinevatele firmadele.

Ühesugust hinda saavad pakkuda vaid firmad, kes tegelevad avaliku stantsimisega ega süvene detailselt iga konkreetse Tellija vajadustesse.

Vaatamata sellele, et unikaalse projekti täpset maksumust on hindamistööde teostamiseta võimatu öelda, püüdsime me valmistada ette selle hinnakalkulaatori kui töövahendi, mille abil saab hinnavahemikku kasvõi ligikaudselt hinnata ja piltlikult näha, millised tegurid lõpptulemuse maksumust kõige rohkem mõjutavad.

 

1. Mul on vaja välja töötada
2. Menüü struktuur
Ma planeerisin kõik ise ja koostasin täpse nimekirja, millised menüüd ja allmenüüd hakkavad minu saidil olema.
Ma kujutan ligilähedaselt ette, mida nõutakse, kuid ei koostanud kõikide keelte jaoks täielikku nimekirja
Ma soovin oma aega säästa ja seepärast usaldan kogu töö spetsialistidele-projekteerijatele.
3. Konkreetsete alajaotiste paigutus ja funktsionaalsus
Ma töötasin juba varem Trickster CMS-iga ja sain ise suurepäraselt hakkama, mulle piisab administratiivpaneeli juhistest.
Ma tahaksin teada, kuidas hakkavad välja nägema minu veebilehe kõige peamised alajaotised, aga ülejäänu võib täita valmismoodulitega standardtarnest.
Ma vajan võimalikult täpset informatsiooni iga alajaotise iga detaili kohta veel enne disaini kallal töö alustamist.
4. Graafilise disaini unikaalne stiil
Antud hetkel me ei paku tüüplahendusi, kuna me peame nende loomist meie Klientide rahaliste vahendite mõttetuks raiskamiseks.
Mul on olemas oma disainer, kes on valmis tegema nõuetele vastava disaini, või on juba olemas valmis disainistiil Photoshop-faili kujul.
Ma vajan lahendust “nullist alustades”, nii on kõige kindlam.
5. Moodulite ja alajaotiste disain
Ma tahaksin alustuseks käivitada minimaalse variandi ning hiljem juba tellida täiendavad disaineritööd kõige kriitilisemate jaotiste jaoks.
Mind rahuldaks pragmaatiline kompromiss: kõige tähtsamad ja sagedamini külastatavad jaotised oleksid tehtud minu nõudmiste järgi, aga ülejäänud moodulid näeksid lihtsalt viisakalt välja.
Vajalik on maksimaalne kontroll toimuva üle, kõik alajaotised peavad omama luksklassi graafilist disaini.
6. Sisu sisestamine
Selline variant sobib firmadele, kellel on rohkem kui üks suur sait, ja kes on suutelised palkama firmade veebiprojektide hooldustööde tegemiseks eraldi spetsialisti.
Mul on tehnilised oskused, arusaamine teksti küljendamise põhimõtetest ja eelnev töökogemus erinevate CMS-idega. Ma vajan konsultatsioone ainult kõige keerulisematel juhtudel.
Ma ei ole spetsialist ja soovin saavutada kõige parema tulemuse, usaldades töö projekti sisu kallal professionaalidele, kes tegelevad regulaarselt küljenduse, pilditöötluse, veebisaitide hoolduse ja internetiturundusega.
7. Mobiilisait
Kõige tähtsam on – informatsioon. Piisab ka sellest, kui mobiiliseadmete omanikel on veebisaiti mugav kasutada.
Ma annan endale aru minu brändi visuaalse komponendi säilitamise vajadusest. Mobiilisait peab olema väliselt täisvariandiga väga sarnane, kuid säilitama samas kõik mugavused sensorekraaniga töötamisel.
Mugavuse tagamine minu klientidele - see on kõige tähtsam. Ma sooviksin, et jaotis mobiilisaitide jaoks oleks täielikult projekteeritud selliselt, et töötamine telefonide ja tahvelarvutitega oleks maksimaalselt mugav.
Umbkaudne hinnavahemik: 0
Töötunnid: 0 €
Sellist veebilehte ei ole võimalik teha
%sum on %count kuu väike kontori rendihind
%sum on %count kasutatud autot
%sum on %count kuud palgafondi keskmise palga maksmiseks
Kas Te ikkagi arvate, et see on suur hind võimsa vahendi jaoks uute klientide leidmiseks?
OK, proovime